інше

Пошук по Сайту

Картинка користувача komercija3@cos.lt.

UAB "COSCRETE"

Контактна Особа: 

vardenis

Телефони: 

+380441637777
UAB "COSCRETE" була зареєстрована в 2007 році. Основними видами діяльності є дослідження та оцінка професійних ризиків, послуги акредитованої лабораторії, пожежної безпеки, цивільної безпеки, охорони навколишнього середовища, навчання, інженерних послуг. Наша місія полягає у підвищенні рівня безпеки та гігієни праці на підприємствах, що надають професійні високоякісні консалтингові послуги з урахуванням потреб та очікувань клієнтів.

для дому та відпочинку: 

нерухомість: 

подарую: 

послуги: 

працевлаштування: 

техніка та електроніка: 

Картинка користувача pumaroma.

Оренда світло-звукового обладнання

Контактна Особа: 

Роман

Телефони: 

0983731920
Ми надаємо послуги з технічного супроводу (професійне світло та звук): - дні народження - ювілеї - корпоративи - весілля - промоакції - громадські збори - тренінги/тімбілдінг - виступи - змагання - інші заходи Можливі такі комплектації світло-звукового обладнання: 1) Комплект "Light" 250 грн/год Звук американського бренду "Peavey": - 2 топа по 500 W кожний = 1 кВт - Підсилювач "Peavey" - Цифровий мікшерний пульт "Roland" - Мікрофон "Shure" Для презентацій, промоакцій та інших невеликих заходів.

послуги: 

техніка та електроніка: 

Картинка користувача Диспетчер Роман.

Вантажні перевезення по Дніпропетровську Україні та Європі.

Контактна Особа: 

Роман

Телефони: 

0678613349
0668031388
Проблеми з перевезення вантажу ? зовсім не має часу для пошуку транспорту? Ми із задоволенням зробимо це за вас! підберемо машину і перевеземо будь-який вантаж від 0,1т-22т по Україні і за її межами. Зателефонуйте і переконайтесь!!!

послуги: 

Підписатися на RSS - інше