продам

Пошук по Сайту

оголошення про продаж нерухомості

Для отримання доступу до поля телефон в оголошенні - потрібна реєстрація на сайті

Картинка користувача 7Ігор7.

Продам 1 кімнатну квартиру в селі Світлогірське, Кобеляцького району

Контактна Особа: 

Ігор

Телефони: 

0502896880
Квартира в центрі с. Світлогірське, Кобеляцького району, Полтавської області, на 1 поверсі 2 поверхового будинку. Загальна площа 24,1 кв.м., житлова площа 14,2 кв.м., кухня 6 кв.м. Опалення автономне (електричне), завдяки чому зручно регулювати та підтримувати відповідну комфортну температуру повітря в квартирі (Індивідуальне опалення – це значна економія коштів у зимовий час). Ванна і туалет суміщені. Енергоефективний електробойлер забезпечує гарячою водою одночасно ванну та кухню, в необмеженому обсязі, у будь-який час.

нерухомість: 

Картинка користувача komercija3@cos.lt.

UAB "COSCRETE"

Контактна Особа: 

vardenis

Телефони: 

+380441637777
UAB "COSCRETE" була зареєстрована в 2007 році. Основними видами діяльності є дослідження та оцінка професійних ризиків, послуги акредитованої лабораторії, пожежної безпеки, цивільної безпеки, охорони навколишнього середовища, навчання, інженерних послуг. Наша місія полягає у підвищенні рівня безпеки та гігієни праці на підприємствах, що надають професійні високоякісні консалтингові послуги з урахуванням потреб та очікувань клієнтів.

для дому та відпочинку: 

нерухомість: 

подарую: 

послуги: 

працевлаштування: 

техніка та електроніка: 

Картинка користувача Rimit.

Дизайнерський Жіночий одяг

Контактна Особа: 

Rimit

Телефони: 

098 01 098 11
Плащі жіночі , пальто жіночі, полупатьто жіночі демісезонні і зимові українського виробника Фабрика моді RIMIT . Більше 18 років шиємо дізанерскую якісний одяг для жінок. Пальто, півпальто , куртки, костюми, сукні , спідниці , штани, шорти, аксесуари. Оптом і в роздріб . Пересилаємо товар по всіх містах України , в Росію , Казахстан .

нерухомість: 

подарую: 

Підписатися на RSS - продам